Гарант і організатор конференцій
"Кафедра прикладної математики та інформатики"
ДЗ "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського"

Instagram
FaceBook

Всеукраїнська конференція молодих науковців
"Інформатика. Інформаційні системи та технології"

 

Матеріали шістнадцятої Всеукраїнської конференції студентів і молодих науковців "Інформатика, інформаційні системи та технології" 19 квітня 2019 р.

Програма

Збірка тез IIS&T-2019

 

Матеріали п'ятнадцятої Всеукраїнської конференції студентів і молодих науковців "Інформатика, інформаційні системи та технології" 27 квітня 2018 р.

Програма

Збірка тез IIS&T-2018

 

Матеріали чотирнадцятої Всеукраїнської конференції студентів і молодих науковців "Інформатика, інформаційні системи та технології" 14 квітня 2017 р.

Програма

Збірка тез IIS&T-2017

 

Матеріали тринадцятої Всеукраїнської конференції студентів і молодих науковців "Інформатика, інформаційні системи та технології" 8 квітня 2016 р.

Програма

Збірка тез IIS&T-2016

 

Матеріали дванадцятої всеукраїнської конференції студентів і молодих науковців "Інформатика, інформаційні системи та технології" 3 квітня 2015 р.

Програма

Збірка тез IIS&T-2015

 

Міжнародна конференція з адаптивних технологій управління навчанням

Організатори конференції започаткували традицію обміну досвідом зі створення та використання адаптивнихтехнологій управління навчанням. У конференції приймають участь науковці України, Словенії, Ізраїлю, Литви,  Казахстану, Болгарії, Латвії.
Тематика конференції охоплює наступне коло питань: психолого-педагогічні проблеми адаптивного навчання; інформаційні та інтелектуальні технології в управлінні навчанням; методика адаптивного навчання інформатиці у ВНЗ та школі; освітні вимірювання в адаптивному управлінні; адаптивні технології соціальної інформатики; системи управління контентом.

Всеукраїнська конференція студентів і молодих науковців
"Інформатика, інформаційні системи та технології"

Організатори конференції продовжують традицію обміну досвідом у сфері освіти та використання інформаційних технологій. У конференції приймають участь студенти, аспіранти та молоді науковці вищих навчальних закладів України.
Тематика конференції охоплює наступне коло питань: сучасні інформаційні технології; інтелектуальні системи; методика викладання інформатики; інформаційні технології в освіті; психолого-педагогічне забезпечення інформатизації навчальної діяльності; дистанційна освіта і глобальні телекомунікаційні мережі; математичне моделювання й інформаційні технології; інформатизація системи керування освітою; інформаційні технології в менеджменті.

Галерея

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.